Partneři


KoCoS Messtechnik AG
Německá společnost, významný výrobce testovacích systémů a inovativní měřicí techniky pro použití v oblasti průmyslových a veřejných elektroenergetických sítí.
www.kocos.comKilovolt Prueftechnik Chemnitz GmbH
Německá společnost, výrobce přenosných vysokonapěťových testovacích zařízení. Zvláštní důraz je kladen na přístroje pro testování izolace silových kabelů v rozsahu vysokého napětí.
www.kilovolt.bizEnergy Maintenance Technologies Ltd
Britská společnost, celosvětově uznávaná jako přední dodavatel zařízení pro manipulaci a analýzu SF6 na trhu údržby a přenosu elektřiny.
www.emt.uk.comIBEKO Power AB
Švédská společnost, od roku 2000 vyvijí radikálně lehká a důmyslná testovací řešení pro transformátory, vypínače a bateriové systémy.
www.dv-power.comEUROSMC, S.A.
Španělská společnost, výrobce měřicí a testovací techniky pro použití v energetice a průmyslové energitece, orientovaný zajména na primární testování.
www.smcint.comHT ITALIA SRL
Italská společnost, výrobce měřicí techniky pro aplikace v energetice a průmyslu, zejména na napěťové hladině do 1000 V.
www.ht-instruments.itGlobecore GmbH
Německá společnost, jedna z předních světových výrobců v průmyslové výrobě. Produkty GlobeCore se používají při výrobě bitumenových emulzí, regeneraci a čištění transformátorového oleje, míchání paliva, výrobě bionafty a emulgaci prakticky všech materiálů.
www.globecore.com